REGION 1
3-0 Enderlin (6-0)
3-0 Central Cass (4-3)
3-0 Kindred (4-3)
2-0 Richland (5-1)
3-1 Northern Cass (5-2)
2-1 Tri-State (5-2)
2-1 Fargo Oak Grove (3-5)
1-1 Milnor-North Sargent (2-4)
1-3 Lisbon (2-5)
0-3 Hankinson (2-4)
0-3 Maple Valley (2-4)
0-3 Wyndmere-Lidgerwood (1-5)
0-5 Sargent Central (0-6)
REGION 2
4-0 Hatton-Northwood (4-2)
4-0 North Border (6-1)
6-3 Grafton (6-2)
4-2 Hillsboro-Central Valley (5-1)
4-2 Midway-Minto (2-5)
2-1 Thompson (3-4)
5-3 Cavalier (5-3)
4-3 Park River-Fordville-Lankin (2-4)
4-6 Griggs County Central (2-4)
2-3 Drayton-Valley-Edinburg (3-2)
2-5 May-Port-CG (1-5)
0-5 Larimore (1-6)
0-8 Finley-Sharon-Hope-Page (0-5)
REGION 3
DISTRICT 5
1-0 Ellendale (5-1)
2-1 Oakes (4-3)
0-0 Edgeley-Kulm-Montpelier (5-1)
0-0 LaMoure-Litchville-Marion (3-3)
0-0 Carrington (1-7)
0-1 Barnes County North (3-1)
0-1 Midkota (2-4)
DISTRICT 6
1-0 Linton-HMB (7-1)
0-0 Kidder County (5-2)
0-0 Strasburg-Zeeland (4-3)
0-0 Medina-Pingree-Buchanan (3-4)
0-0 South Border (0-5)
0-1 Napoleon-Gackle-Streeter (1-6)
REGION 4
DISTRICT 7
0-0 Four Winds-Minnewaukan (6-0)
0-0 Benson County (7-1)
0-0 New Rockford-Sheyenne (4-1)
0-0 Dakota Prairie (5-2)
0-0 Warwick (4-2)
0-0 Lakota (4-3)
0-0 Harvey-Wells County (1-5)
DISTRICT 8
1-0 St. John (7-1)
0-0 Langdon-Edmore-Munich (5-2)
0-0 North Star-Starkweather (3-5)
0-0 Rolla (2-5)
0-0 Rolette-Wolford (0-8)
0-1 Dunseith (3-5)
REGION 5
DISTRICT 9
1-0 New Salem-Almont (7-0)
0-0 Shiloh Christian (6-2)
0-0 Flasher (4-4)
0-0 Standing Rock-Selfridge (2-4)
0-0 Solen (1-5)
0-1 Grant County (1-7)
DISTRICT 10
1-0 Underwood (7-0)
1-0 Garrison (5-2)
1-0 Turtle Lake-Mercer-McClusky (3-5)
1-1 Washburn (3-4)
0-0 Center-Stanton (2-3)
0-1 Max (1-8)
0-2 Wilton-Wing (2-6)
REGION 6
DISTRICT 11
1-0 Velva (5-2)
0-0 Rugby (7-0)
0-0 Drake-Anamoose (3-3)
0-0 Towner-Granville-Upham (4-4)
0-0 Bottineau (2-6)
0-0 Westhope-Newburg (0-7)
0-1 Nedrose (4-5)
DISTRICT 12
0-0 Lewis & Clark-Berthold (5-2)
0-0 South Prairie (5-2)
0-0 Our Redeemers (4-2)
0-0 Surrey (5-3)
0-0 Des Lacs-Burlington (4-4)
0-0 Mohall-Lansford-Sherwood (3-3)
0-0 Bishop Ryan (3-4)
0-0 Glenburn (2-4)
REGION 7
2-0 Bowman County (6-1)
1-0 Beach (7-1)
1-0 Dickinson Trinity (7-2)
1-0 Beulah (5-3)
1-0 Mott-Regent (2-6)
1-1 Hazen (5-2)
1-1 Killdeer (2-5)
1-2 Heart River (3-4)
1-2 Glen Ullin-Hebron (4-6)
0-1 New England (2-4)
0-1 Hettinger-Scranton (2-7)
0-2 Richardton-Taylor (1-7)
REGION 8
DISTRICT 15
2-0 New Town (7-3)
1-0 Mandaree (2-3)
2-1 Trenton (5-2)
1-1 White Shield (6-3)
1-1 Lewis & Clark-North Shore (3-3)
0-0 Alexander (0-3)
0-1 Parshall (0-3)
0-3 Trinity Christian (0-5)
DISTRICT 16
4-0 Ray (4-3)
2-0 Stanley 4-2)
0-0 Powers Lake (5-1)
0-0 Kenmare (2-4)
0-2 Divide County (2-3)
0-2 Tioga (2-5)
0-2 Burke County (0-6)
THURSDAY, JANUARY 9
(3) Rugby 94 Des Lacs-Burlington 47
New Town 70 (RV) Powers Lake 59
Center-Stanton 63 Solen JV 45
Grafton 59 Finley-Sharon-Hope-Page 29
Hazen 47 Turtle Lake-Mercer-McClusky 34
Kenmare 54 Westhope-Newburg 44
Leola-Frederick, SD 66 Oakes 46
Mohall-Lansford-Sherwood 75 Bottineau 36
Ray 52 Burke County 44
Surrey 61 Drake-Anamoose 50
Trenton 74 Tioga 45
Washburn 56 Wilton-Wing 54
White Shield 70 Trinity Christian 44
RAMSEY COUNTY TOURNAMENT @ DEVILS LAKE
(1) Four Winds-Minnewaukan 106 Rolette-Wolford 20
(RV) Benson County 62 North Star-Starkweather 60
Dakota Prairie 65 Lakota 32
Devils Lake JV 66 Larimore 55
STUTSMAN COUNTY TOURNAMENT @ JAMESTOWN
Edgeley-Kulm-Montpelier 64 Napoleon-Gackle-Streeter 42
Ellendale 76 South Border 33
Kidder County 58 Carrington 39
Midkota 58 Medina-Pingree-Buchanan 47
FRIDAY, JANUARY 10
(2) Hillsboro-Central Valley 53 (RV) Thompson 43
(3) Rugby 90 Harvey-Wells County 53
Beulah 60 (4) Shiloh Christian 50
(RV) Hatton-Northwood 68 (6) Langdon-Edmore-Munich 58
(7) Richland 73 May-Port-CG 36
(9) St. John 68 Dunseith 62
(RV) Linton-HMB 49 LaMoure-Litchville-Marion 43
(RV) Underwood 64 New England 54
Beach 71 Grant County 46
Cavalier 84 Park River-Fordville-Lankin 56
Central Cass 69 Fargo Oak Grove 68
Garrison 56 Solen 44
Glen Ullin-Hebron 52 Washburn 42
Killdeer 56 Heart River 53
Kindred 73 Tri-State 47
Lisbon 42 Hankinson 37
Mandaree 57 Trenton 41
Midway-Minto 55 Griggs County Central 50
Milnor-North Sargent 64 Wyndmere-Lidgerwood 62 (OT)
New Town 77 Lewis & Clark-North Shore 70
North Border 61 Drayton-Valley-Edinburg 48
Northern Cass 72 Maple Valley 56
Standing Rock-Selfridge 70 Max 67
Velva 50 Nedrose 47
Warwick 93 Richardton-Taylor 47
White Shield 57 Wilton-Wing 43
RAMSEY COUNTY TOURNAMENT @ DEVILS LAKE
SEMIFINALS
(1) Four Winds-Minnewaukan 91 Devils Lake JV 33
Dakota Prairie 66 (RV) Benson County 55
CONSOLATION
Larimore 57 Rolette-Wolford 26
North Star-Starkweather 65 Lakota 61
STUTSMAN COUNTY TOURNAMENT @ JAMESTOWN
SEMIFINALS
Edgeley-Kulm-Montpelier 56 Kidder County 50 (OT)
Ellendale 55 Midkota 33
CONSOLATION
Carrington 49 Napoleon-Gackle-Streeter 39
Medina-Pingree-Buchanan 54 South Border 48
SATURDAY, JANUARY 11
Kindred 77 (4) Shiloh Christian 71 (OT)
(10) New Salem-Almont 59 Turtle Lake-Mercer-McClusky 28
(RV) Underwood 66 Glen Ullin-Hebron 43
Beach 89 Trinity Christian 59
Bishop Ryan 52 Towner-Granville-Upham 41
Bowman County 72 New Town 62
Cavalier 57 May-Port-CG 31
Center-Stanton 65 Alexander 15
Flasher 42 Mott-Regent 32
Garrison 54 Standing Rock-Selfridge 48
Grafton 77 Park River-Fordville-Lankin 29
Hazen 83 Des Lacs-Burlington 45
Lewis & Clark-Berthold 64 Bottineau 37
Minot High JV 67 Mohall-Lansford-Sherwood 58
North Border 78 Rolla 55
Northern Cass 72 Midway-Minto 48
Potter County, SD 63 Strasburg-Zeeland 50
Solen 59 Richardton-Taylor 50
Warwick 61 Max 51
White Shield 60 Washburn 57
RAMSEY COUNTY TOURNAMENT @ DEVILS LAKE
CHAMPIONSHIP
(1) Four Winds-Minnewaukan 78 Dakota Prairie 64
THIRD PLACE
(RV) Benson County 74 Devils Lake JV 64
FIFTH PLACE
North Star-Starkweather 64 Larimore 54
SEVENTH PLACE
Lakota 60 Rolette-Wolford 37
STUTSMAN COUNTY TOURNAMENT @ JAMESTOWN
CHAMPIONSHIP
Edgeley-Kulm-Montpelier 48 Ellendale 46 (OT)
THIRD PLACE
Kidder County 66 Midkota 37
FIFTH PLACE
Medina-Pingree-Buchanan 59 Carrington 48
SEVENTH PLACE
Napoleon-Gackle-Streeter 63 South Border 48
MONDAY, JANUARY 13
(RV) Underwood @ Hazen
Kenmare @ Ray
Mandaree @ Warwick
Oakes @ Napoleon-Gackle-Streeter
Rolla @ Rolette-Wolford
South Border @ Herried-Selby, SD
Strasburg-Zeeland @ Bismarck Century JV
Tri-State @ Waverly-South Shore, SD
MONDAY, JANUARY 6 POLL
1) Four Winds-Minnewuakan (14) 3-0
2) Hillsboro-Central Valley (4) 4-0
3) Rugby 5-0
4) Shiloh Christian 6-0
5) Enderlin 5-0
6) Langdon-Edmore-Munich 5-1
7) Richland 3-1
8) New Rockford-Sheyenne 4-1
9) St. John 5-1
10) New Salem-Almont (5-0)
OTHERS RECEIVING VOTES: Linton-HMB (5-1), Powers Lake (4-0), Dickinson Trinity (6-2), Benson County (4-0), Hatton-Northwood (2-2), Thompson (3-3) and Underwood (4-0)